Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Urządzenia do łańcuchów i preparaty smarujące

Napinacze łańcucha

NapinaczeŁańcuch pracuje nienagannie do wydłużenia spowodowanego zużyciem wynoszącego maksymalnie 2%, gdy jest dodatkowo na bieżąco naprężany.

Gdy takie naprężanie nie jest wykonywane, łańcuch zbyt mocno zwisa i ruch łańcucha odbywa się nierównomiernie, co w konsekwencji doprowadza do przedwczesnego zużycia się łańcucha. Aby temu zapobiec i uzyskać optymalną żywotność eksploatacyjną łańcucha, zalecamy zamontowanie napinaczy łańcuchów IWIS.
Chętnie udzielimy Wam szczegółowych informacji.

Więcej szczegółów znajdziesz w katalogu:

Napinacze do łańcuchów

katalog zawiera typy, wymiary oraz sposoby mocowania elementów do napinania łańcuchów.

Pierwsze smarowanie

SmaryŚrodowisko specjalne oraz specjalne warunki pracy wymagają od łańcucha odpowiedniego traktowania. Jego smarowanie, co 300-400 roboczo-godzin zapewni mu większą żywotność eksploatacyjną oraz niezawodność (w warunkach normalnych), a tym samym większe zadowolenie jego użytkownika.

Oferujemy w naszej ofercie różnego rodzaju smary eksploatacyjne renomowanych firm:

Smary firmy IWIS typ VP6-kombi superplus (typowy smar do codziennej konserwacja oraz pielęgnacji łańcucha), oraz specjalistyczne smary firmy OKS.

Dla specjalnych zastosowań, w przypadku występowania wysokich lub niskich temperatur, przy konieczności zapewnienia ochrony przed korozją, oddziaływaniem kurzu lub pyłu, jak również w celu zapewnienia czystości produktów np. spożywczych, łańcuchy poprzez zastosowanie odpowiedniego smaru mogą zostać przygotowywane przez naszych dostawców już na etapie cyklu produkcyjnego do pracy w warunkach niecodziennych (niezbędna jest jednak informacja jakie warunki musi spełniać dany łańcuch).

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie:  www.smary.info

Narzędzia do łańcuchów

urzadzenie_do_rozkuwania_lancuchowDo rozkuwania i zakuwania łańcuchów rolkowych standardowych można stosować różnego rodzaju narzędzia specjalistyczne, których rodzaj uzależniony jest od stosowanego łańcucha.
Są to przyrządy ułatwiające pracę z łańcuchem zarówno w twoim warsztacie jak i fabryce.
Chętnie udzielimy Wam szczegółowych informacji.

Więcej szczegółów znajdziesz w katalogu:

Rozkuwacze do łańcuchów

katalog zawiera typowe elementy zalecane do rozkuwania łańcuchów rolkowych różnych podziałek.