Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Prowadnice teleskopowe (wysuwane) – Chambrelan

Jesteśmy dystrybutorem przemysłowych szyn teleskopowych i prowadnic liniowych francuskiej firmy CHAMBRELAN.

Wyróżnia się ca. 40 typów szyn teleskopowych z obciążalnością od kilku kilogramów do ponad jednej tony. W połączeniu z różnymi opcjami wykonania daje to znacznie więcej możliwości.

Dostępne są w wykonaniu ze stali ocynkowanej, nierdzewnej lub aluminium w zależności od potrzeb klienta. Szyny charakteryzują się różnymi wartościami wysuwu jedno lub obustronnego. Wszystkie szyny z programu CHAMBRELAN posiadają ochronę antykorozyjną, co jest wystarczające dla zwykłych warunków pracy. Możemy również zaoferować inne rodzaje obróbki jak np. obróbka cynkowo-niklowa, węgloazotowanie niskotemperaturowe, azotowanie miękkie lub twarde, polerowanie elektrolityczne, co w pełni zaspokoi oczekiwania każdego wymagającego klienta. Dodatkowe wyposażenie produktów CHAMBRELAN umożliwi ich łatwy montaż oraz bezpieczną i niezawodną pracę, więcej na stronie www.chambrelan.com.

Szyny teleskopowe i prowadnice liniowe są stosowane w najróżniejszych branżach:

  • Pojazdy szynowe ruchu publicznego (skrzynki akumulatorowe, systemy drzwi przesuwnych)
  • Budowa pojazdów specjalnych (straży pożarnej, pojazdy do budowy dróg)
  • Budowa maszyn (osłony, drzwi przesuwne, obsługa urządzeń/transport wewnętrzny)
  • Transport powietrzny, morski, wojsko (wyposażenie, konstrukcje pomocnicze dla produkcji)
  • Środki pracy (uzbrajanie urządzeń, wyposażenie produkcji)
  • Elektronika, informatyka, bankomaty
  • Technika medyczna i wiele innych.

Firma ENITRA oraz CHAMBRELAN chętnie pomoże Państwu w opracowywaniu i realizacji rozwiązań standardowych oraz specjalnych.

Pod tym linkiem https://www.chambrelan.com/store/guides/  znajdą Państwo narzędzie do wyszukiwania (SELECTOR)  i doboru szyn teleskopowych i prowadnic liniowych a także  karty danych i rysunki -3D i CAD, aby mogli je Państwo włączyć do rysunku konstrukcyjnego.

Można też skorzystać z katalogu, oraz pobrać odpowiednie certyfikaty.

Zachęcamy do sprawdzania danych szyn teleskopowych i prowadnic liniowych na stronie CHAMBRELAN, ponieważ firma ustawicznie rozwija i modernizuje ich wykonania.