Pasy Napędowe / Taśmy Transportujące / Elementy Napędu i Transportu

Centrum Obsługi Klienta

PN-PT / 8:00 - 16:00

+48 74 843 91 24

Pasy Napędowe / Taśmy Transportujące / Elementy Napędu i Transportu

Enitra Inside. Tak pracujemy. Sprawdź Nas. 

O firmie

Firma Enitra Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego, założoną w 1996 r. w Wałbrzychu, która w 1997r. przeniosła swoją siedzibę do nowo wybudowanego wówczas obiektu, o ciekawej nowoczesnej architekturze, przy ul. 1-go Maja i od początku swojego istnienia rozwija się permanentnie. Co roku firma Enitra rozszerza portfolio swoich produktów. W ciągu kilkunastu lat czterokrotnie zwiększyła ilość posiadanej powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Ponad czterokrotnie też urosła liczba zatrudnionych w firmie osób, a baza klientów przekroczyła już liczbę 5000.

Zespół 80 dobrze wykwalifikowanych osób – z czego większość posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie elementów napędu i transportu – dba o to, by nasz Klient był zawsze zadowolony ze współpracy z nami.

Nie bez kozery na początku naszej działalności ukute zostało motto firmy:

„Enitra jest zarządzaną przez potrzeby i oczekiwania naszego Klienta – To nasi Klienci wskazują nam drogę.”

  • Nasi Przedstawiciele Techniczno-Handlowi, opiekujący się swoim regionem, wspólnie z Klientami rozwiązują nurtujące ich problemy techniczne, związane z elementami napędu i transportu.
  • Nasze Centrum Obsługi Klienta dba o to, by Klient otrzymał wyrób „just in time” oraz zgodny z jego oczekiwaniami.
  • Nasz Serwis 24h szybko i profesjonalnie wykona usługę związaną z montażem, bądź naprawą taśmy u Klienta.
  • Nasi Dostawcy, z których większość należy do wiodących w swojej branży, gwarantują nam wysoką jakość swoich produktów oraz niezawodność dostaw.