Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Kubełki do przenośników ze stali tłoczonej SILO JET

Kubelek_stalowy_tloczony_SILOJET_wymiaryKubelek_stalowy_tloczony_SILOJET
AmmBmmCmmWgłębienie pod otworyPojemnośćIl. Kubełkówna metrWagakg
NbrDmmEmmZ2(l)Z1(l)1,2mm1,5mm2,0mm2,5mm
SILOJET 14-10014110512129700,900,547,150,36
SILO JET 18-100181105121291001,150,717,150,43
SILOJET 23-135231139155291202,651,6560,93
SILOJET 15-14015614511929701,291,007,150,57
SILOJET 18-140186145119291001,551,207,150,69
SILO JET 20-140206145119291001,721,337,150,76
SILO JET 23-140236145119291201,981,537,150,88
SILO JET 20-160206162140291002,501,8761,15
SILO JET 22-160226162140291002,752,0661,27
SILO JET 24-160246162140291203,002,2561,38
SILO JET 26-16026616214039803,252,4361,50
SILO JET 30-185306185165391004,583,805,52,47
SILO JET 33-185336185165391105,304,155,52,71
SILO JET 24-195246195182291204,653,5051,79
SILO JET 26-19526619518239805,053,8551,97
SILO JET 28-19528619518239805,354,1552,12
SILO JET 30-195306195182391006,255,0052,80
SILO JET 33-195336195182391006,805,5053,10
SILO JET 33-200336204200391006,755,4053,60
SILO JET 30-225310230200391007,956,504,52,603,20
SILO JET 37-22538023020049909,757,804,53,90
SILO JET 38-225390230200499010,008,004,54,00
SILO JET 40-22541023020041110010,758,754,54,20
SILO JET 42-2254302302005118011,309,204,54,30
SILO JET 43-2254402302005119011,559,404,54,40
SILO JET 48-2254902302005119012,9010,504,55,00