Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Kubełki do przenośników ze stali tłoczonej EURO JET

Kubelek_stalowy_tloczony_EUROJET_wymiaryKubelek_stalowy_tloczony_EUROJET
A [mm]B [mm]C [mm]Wgłębienie pod otworyPojemnośćIl. Kubełków na metrWagakg
NbrD [mm]E [mm]Z2(l)Z1(l)1,0 [mm]1,2 [mm]1,5 [mm]2,0 [mm]2,5 [mm]
EURO JET 10-090105936628,5500,350,25140,15
EURO JET 12-1001251047828,5670,550,35120,23
EURO JET 13-1201351158128,5700,650,45120,28
EURO JET 16-1301651308728,51000,950,60120,44
EURO JET 18-1401851409228,51001,290,9010,50,55
EURO JET 20-140205140902111001,451,0510,50,61
EURO JET 23-1652381651102111202,451,7391,18
EURO JET 25-165258165110311772,702,0091,27
EURO JET 28-165288165110311803,002,2591,40
EURO JET 30-1803081871203111003,702,458,131,55
EURO JET 30-2153082151403111005,204,007,141,942,40
EURO JET 33-2153382151303111205,503,957,141,972,50
EURO JET 37-215378215130411906,204,107,142,252,86
EURO JET 44-215448215130511907,505,607,142,703,20