Centrum Obsługi Klienta (pn-pt 08:00 - 16:00), tel.: 74 843 91 24, fax: 74 843 91 40 - enitra@enitra.pl

Taśmy do szlifierek

Taśma do szlifierkiTaśmy do szlifierek Timberoll, które sprzedajemy dostarczane są dla producentów urządzeń oraz odbiorców ostatecznych od 35 lat. Główną zaletą tych produktów jest to, że wykonywane są metodą bezkońcową. Producenci maszyn do obróbki drewna wybierają bardzo często nasze taśmy na pierwsze wyposażenie.

Mamy w ofercie 10 różnych profili, 11 różnych cięgien, 12 różnych kombinacji gumy i twardości.

Prawidłowy wybór różnych kombinacji umożliwia dopasowanie taśm Timberoll do potrzeb obróbczych, do każdego rodzaju materiału oraz pozwala uzyskać pożądane wyniki na wyrobie finalnym.

Mamy możliwość techniczną wyprodukowania taśm o szerokości do 3000 mm i o długości do 20000 mm metodą bezkońcową.

Cechą szczególną wyrobów Timberoll jest to, że są one produkowane w celu uzyskania taśm bezkońcowych charakteryzujących się bezwzględnie jednorodną grubością, wysoką elastycznością, maksymalną płaskością, prostolinijnym przemieszczaniem się, doskonałym poślizgiem podczas pracy po stole, skutecznym przytrzymywaniem materiału transportowanego na taśmie.

Taśmy bezkońcowe Timberoll nadają się szczególnie do szlifierek kalibrujących i zapewniają otrzymywanie dokładnie obrobionych powierzchni takich materiałów jak zwarte płyty drewniane i płyty wiórowe, sklejka i fornir, laminaty tworzyw sztucznych, płyty korkowe etc.

Poniższy rysunek przedstawia schematyczną budowę taśmy Timberoll.

Budowa taśmy do szlifierek
  1. Warstwa konstrukcyjna
  2. Gumowa warstwa przykrywająca
  3. Górny profil